Modne dodatki dla eleganckich Pań

Zwrot lub wymiana

Można dokonać zwrotu towaru w ciągu 14 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.

Można również dokonać wymiany na inny produkt.
W momencie wymiany należy załączyć formularz wymian/zwrotów, niezbędne jest także przesłanie produktu, który podlega zwrotowi lub wymianie. Jeżeli produkt ma być wymieniony na towar droższy, należy uiścić różnicę na nasze konto bankowe podając w tytule przelewu numer zamówienia. Natomiast jeśli produkt wymieniany jest na tańszy - prosimy o podanie nr konta bankowego oraz wszelkich niezbędnych danych do zwrotu należności. Zwrotu pieniędzy dokonujemy nie później niż w ciągu 30 dni.

Reklamacja

Wszystkie oferowane produkty objęte są 12-miesięczną gwarancją producenta. W przypadku zaobserwowania w tym czasie wad fabrycznych prosimy o przesłanie nam wiadomości e-mail z opisem wady i zdjęciem produktu, a także informację w jakich okolicznościach wada została zauważona. Prosimy również o przesłanie informacji o zwrocie pieniędzy/wymianie/naprawie. Niezwłocznie skontaktujemy się z producentem i postaramy się o jak najszybsze załatwienie sprawy.

 


Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0' in /home/platne/serwer20795/public_html/MISSKATE-PL/app/code/core/Mage/Core/functions.php:245 Stack trace: #0 [internal function]: mageCoreErrorHandler(2, 'Unknown: write ...', 'Unknown', 0, Array) #1 {main} thrown in /home/platne/serwer20795/public_html/MISSKATE-PL/app/code/core/Mage/Core/functions.php on line 245